Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXLPLAD30KP78CA
Permintaan Quote
Melayu
MXLPLAD30KP78CA
  • Nombor Bahagian
    MXLPLAD30KP78CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 78V 126V PLAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    78V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    126V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    86.7V
  • Power - Pulse Peak
    30000W (30kW)
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    1086-11073-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    240A