Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXLRT100KP58A
Permintaan Quote
Melayu
6584270Image MXLRT100KP58A.Microsemi
MXLRT100KP58A
  • Nombor Bahagian
    MXLRT100KP58A
  • Penerangan
    TVS DIODE 58V 114V CASE 5A
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    58V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    114V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    64.4V
  • Saluran satu arah
  • Pembekal Peranti Pakej
    Case 5A (DO-204AR)
  • Power - Pulse Peak
    100000W (100kW)
  • Pakej / Kes
    DO-204AR, Axial
  • Nama lain
    1086-11323-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
  • Kemuatan @ Frequency
  • aplikasi
    General Purpose
MXLRT100KP58AE3
MXLRT100KP58AE3
Penerangan: TVS DIODE 58V 114V CASE 5A