Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXLSMCG13CAE3
Permintaan Quote
Melayu
345297
MXLSMCG13CAE3
  • Nombor Bahagian
    MXLSMCG13CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    13V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    21.5V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    14.4V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMCG (DO-215AB)
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Pakej / Kes
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Nama lain
    1086-11802-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    69.7A
  • Kemuatan @ Frequency
  • Saluran dwiarah
    1
  • aplikasi
    General Purpose
MXLSMCG13CA
MXLSMCG13CA
Penerangan: TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB