Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXLSMCJ30CAE3
Permintaan Quote
Melayu
2956124Image MXLSMCJ30CAE3.Microsemi
MXLSMCJ30CAE3
  • Nombor Bahagian
    MXLSMCJ30CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    30V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    48.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-214AB (SMCJ)
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Pakej / Kes
    DO-214AB, SMC
  • Nama lain
    1086-12128-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    31A