Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXPLAD15KP40CAE3
Permintaan Quote
Melayu
MXPLAD15KP40CAE3
  • Nombor Bahagian
    MXPLAD15KP40CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    40V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    64.5V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    44.4V
  • Power - Pulse Peak
    15000W (15kW)
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    1086-13286-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    234A