Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXPLAD36KP40CAE3
Permintaan Quote
Melayu
MXPLAD36KP40CAE3
  • Nombor Bahagian
    MXPLAD36KP40CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    40V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    64.5V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    44.4V
  • Power - Pulse Peak
    36000W (36kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    559A