Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXPLAD6.5KP100CA
Permintaan Quote
Melayu
MXPLAD6.5KP100CA
  • Nombor Bahagian
    MXPLAD6.5KP100CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 100V 162V PLAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    100V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    162V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    111V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    PLAD
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    6500W (6.5kW)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    1086-13529-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    40.1A
  • Kemuatan @ Frequency
  • Saluran dwiarah
    1
  • aplikasi
    General Purpose
MXPLAD6.5KP100CAE3
MXPLAD6.5KP100CAE3
Penerangan: TVS DIODE 100V 162V PLAD