Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXRT100KP350CAE3
Permintaan Quote
Melayu
4417861Image MXRT100KP350CAE3.Microsemi
MXRT100KP350CAE3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MXRT100KP350CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 350V 690V CASE 5A
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    350V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    690V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    389V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    Case 5A (DO-204AR)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    100000W (100kW)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    DO-204AR, Axial
  • Nama lain
    1086-13738-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)