Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXSMBG22CAE3
Permintaan Quote
Melayu
997585Image MXSMBG22CAE3.Microsemi
MXSMBG22CAE3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MXSMBG22CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    22V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    35.5V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    24.4V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMBG (DO-215AA)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    DO-215AA, SMB Gull Wing
  • Nama lain
    1086-13870-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    16.9A