Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXSMBJ17CAE3
Permintaan Quote
Melayu
5069804Image MXSMBJ17CAE3.Microsemi
MXSMBJ17CAE3
  • Nombor Bahagian
    MXSMBJ17CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    17V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    27.6V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    18.9V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMBJ (DO-214AA)
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    DO-214AA, SMB
  • Nama lain
    1086-14052-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    21.7A