Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXSMBJ24CAE3
Permintaan Quote
Melayu
508013Image MXSMBJ24CAE3.Microsemi
MXSMBJ24CAE3
  • Nombor Bahagian
    MXSMBJ24CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    24V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    38.9V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    26.7V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMBJ (DO-214AA)
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • Pakej / Kes
    DO-214AA, SMB
  • Nama lain
    1086-14068-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    15.4A