Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXSMBJ58CAE3
Permintaan Quote
Melayu
7045251Image MXSMBJ58CAE3.Microsemi
MXSMBJ58CAE3
  • Nombor Bahagian
    MXSMBJ58CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    58V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    93.6V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    64.4V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMBJ (DO-214AA)
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • Pakej / Kes
    DO-214AA, SMB
  • Nama lain
    1086-14130-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    6.4A