Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXSMBJ60CAE3
Permintaan Quote
Melayu
1297761Image MXSMBJ60CAE3.Microsemi
MXSMBJ60CAE3
  • Nombor Bahagian
    MXSMBJ60CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    60V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    96.8V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    66.7V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMBJ (DO-214AA)
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • Pakej / Kes
    DO-214AA, SMB
  • Nama lain
    1086-14142-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    6.2A
  • Kemuatan @ Frequency
  • Saluran dwiarah
    1
  • aplikasi
    General Purpose
MXSMBJ6.0CA
MXSMBJ6.0CA
Penerangan: TVS DIODE 6V 10.3V DO214AA