Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXSMCG120A
Permintaan Quote
Melayu
MXSMCG120A
  • Nombor Bahagian
    MXSMCG120A
  • Penerangan
    TVS DIODE 120VWM 193VC DO215AB
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    1
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    133V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    120V
  • Voltan - Breakdown
    SMCG (DO-215AB)
    Military, MIL-PRF-19500
  • Rosh Status
    Bulk
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Perlindungan Talian kuasa
    1500W (1.5kW)
  • Power - Pulse Peak
    7.8A
  • polarisasi
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Nama lain
    1086-14231-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    MXSMCG120A
  • Penerangan
    TVS DIODE 120VWM 193VC DO215AB
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    193V