Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXSMCGLCE110AE3
Permintaan Quote
Melayu
MXSMCGLCE110AE3
  • Nombor Bahagian
    MXSMCGLCE110AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 110V 178V DO215AB
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    110V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    178V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    122V
  • Saluran satu arah
    1
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMCG (DO-215AB)
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Nama lain
    1086-14404-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    8.4A
  • Kemuatan @ Frequency
    90pF @ 1MHz
  • aplikasi
    General Purpose
MXSMCGLCE110A
MXSMCGLCE110A
Penerangan: TVS DIODE 110V 178V DO215AB