Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXSMLG11CAE3
Permintaan Quote
Melayu
MXSMLG11CAE3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MXSMLG11CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    11V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    18.2V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    12.2V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMLG (DO-215AB)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    3000W (3kW)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Nama lain
    1086-14770-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    164.8A