Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXSMLJ40A/TR
Permintaan Quote
Melayu
MXSMLJ40A/TR
  • Nombor Bahagian
    MXSMLJ40A/TR
  • Penerangan
    HI REL TVS
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    40V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    64.5V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    44.4V
  • Saluran satu arah
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMLJ (DO-214AB)
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    3000W (3kW)
  • Pakej / Kes
    DO-214AB, SMC
  • Nama lain
    MXSMLJ40A/TRMS
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    46.4A