Permintaan Quote
Melayu
1983174Image SG3525AN.Microsemi
SG3525AN
  • Nombor Bahagian
    SG3525AN
  • Penerangan
    IC REG CTRLR PUSH-PULL 16DIP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    8 V ~ 35 V
  • topologi
    Push-Pull
  • Synchronous Penerus
    Yes
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-PDIP
  • Siri
  • Antara muka bersiri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    16-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Jenis output
    Transistor Driver
  • Fasa output
    1
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Jumlah Output
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Up/Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    100Hz ~ 400kHz
  • Kitaran bertugas (Max)
    49%
  • Penerangan terperinci
    Push-Pull Regulator Positive Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 16-PDIP
  • Ciri-ciri kawalan
    Enable, Frequency Control, Soft Start
  • Clock Sync
    Yes
  • Nombor Bahagian Asas
    SG*525A