Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SMBJ28CE3/TR13
Permintaan Quote
Melayu
1995483Image SMBJ28CE3/TR13.Microsemi Corporation
SMBJ28CE3/TR13
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SMBJ28CE3/TR13
  • Penerangan
    TVS DIODE 28VWM 50VC SMBJ
  • Model ECAD
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    31.1V
  • Voltan - pecah-lampau
    1
  • Voltan - Breakdown (Min)
    28V
  • Voltan - Breakdown
    SMBJ (DO-214AA)
  • Jenis
    Zener
  • Siri
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Perlindungan Talian kuasa
    600W
  • Power - Pulse Peak
    12A
  • polarisasi
    DO-214AA, SMB
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    SMBJ28CE3/TR13
  • Penerangan
    TVS DIODE 28VWM 50VC SMBJ
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    50V