Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SMLJ28CE3/TR13
Permintaan Quote
Melayu
2217589Image SMLJ28CE3/TR13.Microsemi
SMLJ28CE3/TR13
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SMLJ28CE3/TR13
  • Penerangan
    TVS DIODE 28V 50V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    28V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    50V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    31.1V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-214AB
  • Siri
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    300W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-214AB, SMC
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    60A