Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SMLJ30CE3/TR13
Permintaan Quote
Melayu
612762Image SMLJ30CE3/TR13.Microsemi
SMLJ30CE3/TR13
  • Nombor Bahagian
    SMLJ30CE3/TR13
  • Penerangan
    TVS DIODE 30V 53.5V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    30V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    53.5V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-214AB
  • Power - Pulse Peak
    300W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    56A