Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - RF > UPP1001/TR13
Permintaan Quote
Melayu
2992078Image UPP1001/TR13.Microsemi
UPP1001/TR13
  • Nombor Bahagian
    UPP1001/TR13
  • Penerangan
    PIN DIODE 2.5W 100V POWERMITE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Peak Songsang (Max)
    100V
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-216
  • Siri
    POWERMITE®
  • Rintangan @ Jika, F
    1 Ohm @ 10mA, 100MHz
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    2.5W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-216AA
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Jenis diod
    PIN - Single
  • Penerangan terperinci
    RF Diode PIN - Single 100V 2.5W DO-216
  • Kemuatan @ Vr, F
    1.6pF @ 100V, 1MHz