Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > UPT12R/TR13
Permintaan Quote
Melayu
201167Image UPT12R/TR13.Microsemi
UPT12R/TR13
  • Nombor Bahagian
    UPT12R/TR13
  • Penerangan
    TVS DIODE 12V 21.6V POWERMITE 1
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    12V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    21.6V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    13.8V
  • Saluran satu arah
    1
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    Powermite 1 (DO216-AA)
  • Siri
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    1000W (1kW)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-216AA
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    6.94A