Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > UPT48RE3/TR7
Permintaan Quote
Melayu
381252Image UPT48RE3/TR7.Microsemi
UPT48RE3/TR7
  • Nombor Bahagian
    UPT48RE3/TR7
  • Penerangan
    TVS DIODE 48V 84.3V POWERMITE 1
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    48V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    84.3V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    54V
  • Saluran satu arah
    1
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    Powermite 1 (DO216-AA)
  • Siri
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    1000W (1kW)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-216AA
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    1.78A