Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Antara muka - Telecom > ZL50074GAG2
Permintaan Quote
Melayu
46393
ZL50074GAG2
  • Nombor Bahagian
    ZL50074GAG2
  • Penerangan
    IC DIGITAL SWITCH 32K CH 484BGA
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    1.71 V ~ 1.89 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    484-PBGA (23x23)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    484-BGA
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
  • termasuk
  • fungsi
    Switch
  • Penerangan terperinci
    Telecom IC Switch 484-PBGA (23x23)
  • Semasa - Bekalan
    500mA