Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > MGJ1D241509MPC-R7
Permintaan Quote
Melayu
1795127Image MGJ1D241509MPC-R7.Murata Power Solutions
MGJ1D241509MPC-R7
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
80+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MGJ1D241509MPC-R7
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    -9V
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Pengasingan
    5.2kV
  • Voltan - Input (Min)
    21.6V
  • Voltan - Input (Max)
    26.4V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    0.78" L x 0.59" W x 0.17" H (19.7mm x 15.0mm x 4.4mm)
  • Siri
    MGJ1
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    8-SMD Module
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    SCP
  • kecekapan
    64%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 42mA, 42mA 21.6V - 26.4V Input
  • Semasa - Output (Max)
    42mA, 42mA