Rumah > Produk > suis > Suis tekan butang > YB215CWCKW01-5C24-CB
Permintaan Quote
Melayu
6784121Image YB215CWCKW01-5C24-CB.NKK Switches
YB215CWCKW01-5C24-CB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    YB215CWCKW01-5C24-CB
  • Penerangan
    SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    30V
  • Voltan Rating - AC
    125V
  • Jenis
    Standard, Illuminated
  • Style penamatan
    Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
  • Tukar Fungsi
    On-Mom
  • Siri
    YB2
  • Panel cutout Ukuran
    Circular - 22.00mm Dia
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 50°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Front
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
    1,000,000 Cycles
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Voltan Illumination (nominal)
    24 VDC
  • Illumination Jenis Warna
    LED, Red
  • ciri-ciri
    Epoxy Sealed Terminals
  • Life elektrik
    100,000 Cycles
  • Penerangan terperinci
    Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front
  • Rating Semasa
    3A (AC/DC)
  • Warna - Penggerak / Cap
    Red (White Filter/Diffuser)
  • Circuit
    SPDT
  • Jenis penggerak
    Round, Button, Flush
YB215CWCKW01
YB215CWCKW01
Penerangan: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V