Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > MPC561MZP66
Permintaan Quote
Melayu
385781Image MPC561MZP66.NXP Semiconductors / Freescale
MPC561MZP66
  • Nombor Bahagian
    MPC561MZP66
  • Penerangan
    IC MCU 32BIT ROMLESS 388PBGA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    2.5 V ~ 2.7 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    388-PBGA (27x27)
  • Speed
    66MHz
  • Siri
    MPC5xx
  • RAM Saiz
    32K x 8
  • Jenis Program Memory
    ROMless
  • Saiz Program Memory
  • Peripherals
    POR, PWM, WDT
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    388-BBGA
  • Jenis Oscillator
    External
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Bilangan I / O
    64
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Saiz EEPROM
  • Penerangan terperinci
    PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 66MHz ROMless 388-PBGA (27x27)