Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Mikropemproses > MPC885ZP80
Permintaan Quote
Melayu
2888575Image MPC885ZP80.NXP Semiconductors / Freescale
MPC885ZP80
  • Nombor Bahagian
    MPC885ZP80
  • Penerangan
    IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - I / O
    3.3V
  • USB
    USB 2.0 (1)
  • Pembekal Peranti Pakej
    357-PBGA (25x25)
  • Speed
    80MHz
  • Siri
    MPC8xx
  • Ciri-ciri keselamatan
    Cryptography
  • SATA
  • Pengawal RAM
    DRAM
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    357-BBGA
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 95°C (TA)
  • Bilangan Cores / Bas Lebar
    1 Core, 32-Bit
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Graphics Acceleration
    No
  • Ethernet
    10 Mbps (3), 10/100 Mbps (2)
  • Display & Antara Muka Kawalan
  • Penerangan terperinci
    MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 80MHz 357-PBGA (25x25)