Rumah > Produk > RF / IF dan RFID > RF Antennas > S463AM-915
Permintaan Quote
Melayu
6470167Image S463AM-915.Nearson
S463AM-915
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S463AM-915
  • Penerangan
    RF ANT 915MHZ WHIP STR SMA MALE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • VSWR
    2
  • penamatan
    Connector, SMA Male
  • Siri
  • kembali kerugian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • Bilangan Bands
    1
  • pemasangan Jenis
    Connector Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • Ketinggian (Max)
    6.929" (176.00mm)
  • Gain
    2dBi
  • Jarak frekuensi
    902MHz ~ 928MHz
  • kekerapan Kumpulan
    UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
  • Kekerapan (Center / Band)
    915MHz
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    915MHz Whip, Straight RF Antenna 902MHz ~ 928MHz 2dBi Connector, SMA Male Connector Mount