Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - FET, MOSFET - Single > PMV100ENEAR
Permintaan Quote
Melayu
3569900Image PMV100ENEAR.Nexperia
PMV100ENEAR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PMV100ENEAR
  • Penerangan
    MOSFET N-CH 30V TO-236AB
  • Model ECAD
  • VGS (th) (Max) @ Id
    2.5V @ 250µA
  • VGS (Max)
    ±20V
  • Teknologi
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-236AB (SOT23)
  • Siri
    Automotive, AEC-Q101
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    72 mOhm @ 3A, 10V
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    460mW (Ta), 4.5W (Tc)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Nama lain
    568-12963-2-ND
    PMV100ENEAR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds
    160pF @ 15V
  • Gate Charge (QG) (Max) @ VGS
    5.5nC @ 10V
  • Jenis FET
    N-Channel
  • FET Ciri
  • Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On)
    4.5V, 10V
  • Parit untuk Source Voltan (Vdss)
    30V
  • Penerangan terperinci
    N-Channel 30V 3A (Ta) 460mW (Ta), 4.5W (Tc) Surface Mount TO-236AB (SOT23)
  • Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C
    3A (Ta)