Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > PZU14B2AF
Permintaan Quote
Melayu
2339331Image PZU14B2AF.Nexperia
PZU14B2AF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PZU14B2AF
  • Penerangan
    DIODE ZENER 14V SOD323
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    14V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.1V @ 100mA
  • Toleransi
    ±2%
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOD-323
  • Siri
    Automotive, AEC-Q101
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SC-76, SOD-323
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Galangan (Max) (Zzt)
    10 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 14V ±2% Surface Mount SOD-323
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    100nA @ 11V
PZU15B,115
PZU15B,115
Penerangan: DIODE ZENER 15V 310MW SOD323F