Rumah > Produk > Kapasitor > Tantalum - Polymer Capacitors > F310J106MPA
Permintaan Quote
Melayu
5739035Image F310J106MPA.Nichicon
F310J106MPA
  • Nombor Bahagian
    F310J106MPA
  • Penerangan
    CAP TANT POLY 10UF 6.3V 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    6.3V
  • Jenis
    Molded
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    F31
  • penilaian
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Kod Saiz
    P
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • ciri-ciri
    General Purpose
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    200 mOhm
  • Penerangan terperinci
    10µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 0805 (2012 Metric) 200 mOhm
  • kemuatan
    10µF