Rumah > Produk > Kapasitor > Tantalum - Polymer Capacitors > F311A226MBA
Permintaan Quote
Melayu
4146456Image F311A226MBA.Nichicon
F311A226MBA
  • Nombor Bahagian
    F311A226MBA
  • Penerangan
    CAP TANT POLY 22UF 10V 1411
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Jenis
    Molded
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.134" L x 0.110" W (3.40mm x 2.80mm)
  • Siri
    F31
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1411 (3528 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Kod Saiz
    B
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • ciri-ciri
    General Purpose
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    70 mOhm
  • Penerangan terperinci
    22µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm
  • kemuatan
    22µF