Rumah > Produk > Kapasitor > tantalum Capacitors > F931V225MBA
Permintaan Quote
Melayu
2799716Image F931V225MBA.Nichicon
F931V225MBA
  • Nombor Bahagian
    F931V225MBA
  • Penerangan
    CAP TANT 2.2UF 35V 20% 1411
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Rated
    35V
  • Jenis
    Molded
  • Toleransi
    2.2µF
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Pembekal Peranti Pakej
    B
  • Saiz / Dimensi
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • Siri
    F93
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • polarisasi
    1411 (3528 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    F931V225MBA
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3.8 Ohm
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.083" (2.10mm)
  • ciri-ciri
    General Purpose
  • berkembang Penerangan
    2.2µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 3.8 Ohm
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±20%
  • Penerangan
    CAP TANT 2.2UF 35V 20% 1411