Rumah > Produk > Kapasitor > tantalum Capacitors > F970J335MAA
Permintaan Quote
Melayu
209621Image F970J335MAA.Nichicon
F970J335MAA
  • Nombor Bahagian
    F970J335MAA
  • Penerangan
    CAP TANT 3.3UF 6.3V 20% 1206
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Rated
    6.3V
  • Jenis
    Molded
  • Toleransi
    3.3µF
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Pembekal Peranti Pakej
    A
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    F97
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • polarisasi
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    F970J335MAA
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    4.5 Ohm
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.071" (1.80mm)
  • ciri-ciri
    High Reliability
  • berkembang Penerangan
    3.3µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 4.5 Ohm
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±20%
  • Penerangan
    CAP TANT 3.3UF 6.3V 20% 1206