Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LASW6151MELZ40
Permintaan Quote
Melayu
LASW6151MELZ40
Dalam stok
250+
  • Nombor Bahagian
    LASW6151MELZ40
  • Penerangan
    CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP IN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    420V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    820mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    943mA @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    150µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    150µF