Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LGU2C102MELZ
Permintaan Quote
Melayu
6070373Image LGU2C102MELZ.Nichicon
LGU2C102MELZ
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LGU2C102MELZ
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Siri
    LGU
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.25A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.375A @ 50kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    31 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.969" (50.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1000µF