Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LGU2F471MELB
Permintaan Quote
Melayu
4339521Image LGU2F471MELB.Nichicon
LGU2F471MELB
  • Nombor Bahagian
    LGU2F471MELB
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    315V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.7A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.431A @ 50kHz
  • Nama lain
    LGU2F471MELB-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    470µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF