Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LGU2P221MELZ
Permintaan Quote
Melayu
2857295Image LGU2P221MELZ.Nichicon
LGU2P221MELZ
  • Nombor Bahagian
    LGU2P221MELZ
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 220V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    220V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.5A @ 50kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF