Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LGU2Z102MELC
Permintaan Quote
Melayu
2262014Image LGU2Z102MELC.Nichicon
LGU2Z102MELC
  • Nombor Bahagian
    LGU2Z102MELC
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    180V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.3A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.45A @ 50kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    35 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.181" (30.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1000µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1000µF