Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LGY2C152MELB
Permintaan Quote
Melayu
146670Image LGY2C152MELB.Nichicon
LGY2C152MELB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LGY2C152MELB
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
  • Model ECAD
  • Toleransi
    1500µF
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.394" (10.00mm)
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    LGY
  • Rosh Status
    Bulk
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Ripple Semasa
    Polar
  • polarisasi
    Radial, Can - Snap-In
  • Pitch - Penyambung
    160V
  • Pakej / Kes
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Capacitors
    2.5A @ 120Hz
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    LGY2C152MELB
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • galangan
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • berkembang Penerangan
    1500µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±20%
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
  • aplikasi
    7000 Hrs @ 105°C