Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LKX2D152MESB50
Permintaan Quote
Melayu
3131074Image LKX2D152MESB50.Nichicon
LKX2D152MESB50
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LKX2D152MESB50
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    LKX
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.8A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.2A @ 50kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    31 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1500µF