Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LLG2D152MELA50
Permintaan Quote
Melayu
5948818Image LLG2D152MELA50.Nichicon
LLG2D152MELA50
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    LLG2D152MELA50
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.29A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.935A @ 50kHz
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    31 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1500µF