Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LLS2D102MELA
Permintaan Quote
Melayu
5127640Image LLS2D102MELA.Nichicon
LLS2D102MELA
  • Nombor Bahagian
    LLS2D102MELA
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.28A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.92A @ 50kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    31 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.575" (40.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1000µF