Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LLS2D471MELA
Permintaan Quote
Melayu
6658248Image LLS2D471MELA.Nichicon
LLS2D471MELA
  • Nombor Bahagian
    LLS2D471MELA
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Toleransi
    470µF
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.394" (10.00mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    LLS
  • Rosh Status
    Bulk
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Ripple Semasa
    Radial, Can - Snap-In
  • Pitch - Penyambung
    200V
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Capacitors
    1.95A @ 120Hz
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    LLS2D471MELA
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • galangan
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.984" (25.00mm)
  • berkembang Penerangan
    470µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±20%
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
  • aplikasi
    3000 Hrs @ 85°C