Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LLS2V391MELB
Permintaan Quote
Melayu
2823594Image LLS2V391MELB.Nichicon
LLS2V391MELB
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    LLS2V391MELB
  • Penerangan
    CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.23A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.1889A @ 50kHz
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    31 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    390µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    390µF