Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LLS2W181MELA
Permintaan Quote
Melayu
3061377Image LLS2W181MELA.Nichicon
LLS2W181MELA
  • Nombor Bahagian
    LLS2W181MELA
  • Penerangan
    CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.4A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.002A @ 50kHz
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    31 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.378" (35.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    180µF