Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LNT1C333MSEN
Permintaan Quote
Melayu
LNT1C333MSEN
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
15+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LNT1C333MSEN
  • Penerangan
    CAP ALUM 33000UF 20% 16V SCREW
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    LNT
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.2A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    7.8A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    29 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.500" (12.70mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.268" (83.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    33000µF