Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LNT2A682MSEN
Permintaan Quote
Melayu
LNT2A682MSEN
Dalam stok
10+
  • Nombor Bahagian
    LNT2A682MSEN
  • Penerangan
    CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.008" Dia (51.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.2A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    7.8A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.866" (22.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.268" (83.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    6800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    6800µF
  • aplikasi
    General Purpose
LNT2A682MSE
LNT2A682MSE
Penerangan: CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW